Top Talent Agency – українська компанія, що входить в світову мережу. Афілірованні офіси знаходяться в Києві (Україна), Гамбурзі (Німеччина), Базелі (Швейцарія).

Експерти в сфері пошуку / добору кадрів заснували агентство в 2013 році. За останні 3 роки діяльності Top Talent Agency успішно закрило свише 600 вакансій. Це сукупність міжнародних та внутрішніх проектів.

За кожним рекрутером Top Talent Agency закріплений певний сегмент ринку, на якому він працює тривалий час і, обов’язково, володіє практичним досвідом у своїй галузі. Це дозволяє розуміти особливості даного ринку і враховувати їх при роботі над кожним проектом. Вироблена стратегія допомогла створити власну базу кандидатів, заслужити повагу і довіру серед Партнерів і колег.

Також ми залучаємо консультантів з вузьких галузей, на умовах аутсорсингу, що забезпечує завжди якісний результат при підборі талантів вузької спеціалізації.

Наші фахівці інтегрують в роботу міжнародний досвід, використовують інноваційні методи та інструменти при оцінці кандидатів. Також, Top Talent Agency практикує залучення консультантів та експертів з інших країн для спільного виконання проектів міжнародного рівня.

Експерти компанії Top Talent Agency – перфекціоністи справи, тому ми досягаємо кращих результатів і при цьому, у всьому шукаємо гармонію.