Світовий фінансовий ринок – як частина економічної галузі , безперервно і динамічно змінюється. Оскільки розвивається ринок, кадри рухаються по кар’єрних сходах, компанії розширюються і потребують нових талантах на створені посади.

    Top Talent Agency успішно надає повний спектр послуг в сфері пошуку, оцінки і підбору персоналу компаніям, які здійснюють діяльність у фінансовій галузі.

    Коло наших Партнерів дуже широко: банки, кредитно – фінансові установи, страхові компанії, інвестиційні компанії, венчурні фонди і фонди фінансування, компанії з управління активами, підприємства, провідні діяльність в сфері аудиту та компанії з надання фінансових послуг.

    Також, в умовах загостреної та нестабільної економічної ситуації в країні, велику увага ми приділяємо професійному супроводу діяльності компаній Партнерів і допомагаємо в побудові стратегій розвитку.

    Ми надаємо високоякісну підтримку кандидатів на нових робочих місцях.

    Сьогодні на фінансовому ринку талант повинен володіти проникливістю, спритністю, мати стратегічні навички та креативне мислення. Наш підхід до запиту кожного Партнера індивідуальний і гнучкий. Ми успішно закриваємо вакансії як менеджерів по кредитних ризиках, брокерів, спеціалістів по корпоративних комунікаціях, так і керівників відділів фінансових установ різної спеціалізації.