АУТСТАФФИНГ ПЕРСОНАЛУ: ПРАКТИКА ВИКОРИСТАННЯ

Аутстаффінг персоналу, як один з ефективних способів мінімізації витрат підприємства набуває все більшої популярності серед різного типу компаній.

Фактично послуга з аутстаффінгу є лізингом персоналу.

Призначення аутстаффінгу – вивід персоналу за штат компанії.

Аутстаффінгового компанія оформляє співробітників компанії-замовника в свій штат і відповідає за виплату зарплати, податків, здійснює повне кадрове адміністрування відповідно до законодавства України.

Незважаючи на те, що аутстаффінг в Україні є послугою нової, його активно використовують на законних підставах в більшості сфер бізнесу, де використовується наймана персонал.

  • Зниження навантаження на кадрові служби і скорочення витрат по їх утриманню (немає необхідності вести кадрову документацію, заповнювати табелі обліку робочого часу, книги обліку трудових книжок і багато документів і процедури, пов’язані з кадровим діловодством)
  • Делегування відповідальності (При використанні аутстаффінгу організація і її керівництво повністю звільнені від відповідальності не тільки перед перевіряючими органами, а й у випадках трудових суперечок)
  • Збільшення кількості співробітників без скасування ССО (При використанні аутстаффінгу зберігається можливість залишатися в статусі малого підприємства, при цьому збільшуючи фактично зайняте кількість співробітників)
  • Підвищення інвестиційної привабливості компанії
  • (При формально невелику чисельність і відносно низьких витратах на персонал поліпшуються фінансові показники в розрахунку на одного співробітника (прибуток, обсяг продажів і т.п.). Це може використовуватися як інструмент збільшення інвестиційної вартості компанії.)