Top Talent Agency тільки професійний підбір персоналу в организації

З кого починається хороша організація? З керівника. З людини, який може не тільки грамотно управляти, а й побудувати відмінну команду. Щоб здійснити підбір персоналу в організації, необхідно врахувати всі тонкощі цього непростого заняття.

Рекрутингове агентство «Top Talent Agency» готове допомогти Вам у цій важливій справі. Ми здійснюємо підбір персоналу в організації, враховуючи всі вимоги роботодавця.

Виконуючи професійний підбір – персоналу Київ, регіони України, країнах Європи, Близького Сходу; Америки і т.д. агентство покроково здійснює наступні дії:

Recruiting-ua

  • Ретельне вивчення потреб компанії, внутрішньої корпоративної культури, очікувань роботодавця від претендента на посаду, функціонала кандидата. Складання профілю посади, концентрація на певній цільовій групі претендентів. Затвердження методу пошуку кандидата із замовником;
  • Складання карти пошуку. З’ясувавши, всі вимоги до кандидата і умови, які пропонує роботодавець, ці співвідношення показник складності проекту, ми звужуємо або розширюємо район пошуку здобувачів;
  • Розміщення інформації про пошук співробітників у всіх відкритих джерелах. Ми грамотно і максимально точно складаємо оголошення, щоб пошук співробітника був здійснений у строки, обумовлені із замовником та згідно з вимогами заповненої заявки;
  •  Оцінка. Ми проводимо первісний скринінг (телефонне інтерв’ю) – який допомагає відсіяти велику частину кандидатів, які не відповідають заявці клієнта. Співбесіда з претендентами проводить фахівець має практичний досвід галузі, для якої підбирається кандидат. Наша мета – знайти відповідного профілю посади кандидата у встановлені замовником, терміни;
  • Презентація кандидата. Тільки після того як ми переконалися в професійних якостях здобувача, отримали рекомендації від безпосереднього начальника, колег, ми організовуємо зустріч роботодавця з претендентом.

           Ми цінуємо час і довіру наших клієнтів!

Real estate agent offer house. Property insurance, mortgage and real estate services concept.

                    

Підбір і найм персоналу в организації тільки лучших кандидатів

У роботі рекрутингове агентство «Top Talent Agency» використовує найсучасніші методи підбору персоналу, часом недоступні штатним кадровикам. У нашому розпорядженні не тільки велика база здобувачів, але також досвід наших співробітників і новітні інструменти оцінки.

Ми використовуємо в роботі сучасні методи підбору персоналу, які дозволять дотримати при пошуку всі вимоги, обумовлені із замовником і зафіксовані в Заявці.

Підбір і найм персоналу в організації – це той процес розвитку організації, до якого потрібно підходити з максимальною педантичністю. Текучка і некваліфіковані робітники кадри здатні призвести до занепаду навіть дуже успішне підприємство.

Звернувшись до рекрутингової агенції «Top Talent Agency», кожен керівник залишиться задоволений результатом, адже правильно підібрані кадри – це найкоротший шлях до успіху.