Відгуки

Як фрілансер виконую запити Партнерів з підбору та оцінки претендентів на вакансії. Маю власні напрацювання. Зверталася в Top Talent Agency із запитом про дослідницький інструментарії сильних сторін особистості. Було цікаво поісследовать себе і оцінити перспективу його використання для роботи з людьми. Отримала вичерпний огляд ресурсів, які визначає опитувальник / методика і звіт з докладною інтерпретацією результату. Я задоволена новим інструментом міжнародної оцінки і якістю наданої послуги.

Олена Хорина - Психолог м.Київ

Цим засвідчується, що Top Talent Agency здійснює рекрутинг в Україні для наших різних проектів в регіоні Близького Сходу. Ми повністю задоволені роботою Top Talent Agency . Умови контракту та зобов’язання виконуються і проекти завершаються у відповідності з нашими вимогами.

Надім Саадех - Генеральний менеджер

Компанія TVI висловлює подяку Top Talent Agency за підбір персоналу, а так само за своєчасне виконання договірних зобов'язань. Висловлюємо подяку за внесок у розвиток нашої компанії за допомогою залучення фахівців , що відповідають усім нашим вимогам. TVI готова до подальшої співпраці з Top Talent Agency .

M. Урбанський - Генеральний директор